JEŻELI PAŃSTWA FIRMA PRAGNIE UROZMAICIĆ SWÓJ EVENT – NASZA NOWOCZESNA FOTOBUDKA JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM

Nieograniczone możliwości naszej fotobudki oraz bogate doświadczenie zebrane podczas współpracy z różnymi instytucjami i firmami pozwala nam zaoferować specjalną ofertę dla różnego rodzaju eventów. Indywidualne podejście sprawia, że przygotowana przez nas fotobudka wpłynie zarówno pozytywnie na Państwa firmę, jak i odbór eventu.

 

Fotobudka jest doskonałym narzędziem na promocję wydarzeń, eventy firmowe czy imprezy integracyjne dla firm. Odpowiedni branding fotobudki z pewnością pozwoli przyciągnąć uwagę odwiedzających. Możemy dla Państwa stworzyć wydruk z logo, specjalne tło oraz unikatowy wygląd fotobudki (oklejenie lub dekoracja).

BUSINESS

Personalizacja szablonu

czas - do ustalenia

Duży wybór gadżetów

Galeria online 

Zdjęcia bez limitu 

Dojazd w cenie do 50 km 

Profesjonalny animator 

Branding fotobudki 

Branding oprogramowania

Twoja marka może być jeszcze bardziej znana i obecna wsród ludzi jeśli umieścimy ją na ekranie fotobudki. Może być to zarówno logo jak i dowolny tekst.

Personalizacja wydruków 

Służymy pomocą w dostosowaniu wydruku do Twojej wizji i upodobania. Na wydruku możemy zamieścić logo, napisy lub dowolną przesłaną przez Ciebie grafikę.

Branding fotobudki 

Raklamę Twojej firmy możemy również umieścić na naszym urządzeniu. To działanie zwiększy jeszcze bardziej świadomość marki, a w połączeniu z personalizowanym tłem będzie doskonałym narzędziem promującym Twoją firmę.

Branding fotobudki 

Branding tła do zdjęć 

Warto zamówić spersonalizowane tło z logo firmy oraz hasłem przewodnim wydarzenia, ponieważ dzięki temu każde wykonane zdjęcie będzie kojarzyć się z Twoją firmą. Wydruki pozostaną z ludźmi na długie lata, więc jest do jedno z najlepszych narzędzi, które stosują nasi klienci.

Rollup

Rollup ustawiony przed wejściem na sesję lub w okolicach fotobudki może świetnie przyciągnać uwagę i zainteresowanie gości. A przecież na tym zależy każdej firmie, prawda?

A może masz swój pomysł na promocje swojej firmy z wykorzystaniem fotobudki? 

Jeśli nasze propozycje nie spełniają Twoich oczekiwań, jesteśmy otwarci na nowe i niestandardowe rozwiązania. Skontaktuj się z nami, to wspólnie ustalimy szczegóły.

Kontakt

Jeżeli interesuje Państwa nasza Fotobudka to prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 tel. +48 510 320 740 

 tel. +48 537 860 908

Social Media 

Znajdziesz nas na:

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram