NASZ ZESPÓŁ

Piotr

Urodzony optymista. Swoje zdolności organizatorskie zdobył podczas koordynowania projektów na studiach. Uwielbia być w ruchu, a w skutek tego kocha podróżować i poznawać nowe osoby. Śluby są dla niego motywacją, która napełnia jego ciało pozytywną energią. 

Pasjonatka muzyki i wszelkiego rodzaju artyzmu. Cechuje ją konsekwencja w działaniu oraz odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Pasje do ślubów odkryła poprzez długoletnią praktykę śpiewania oraz grania na skrzypcach podczas uroczystości. Uwielbia też poznawać nowych ludzi, którzy często inspirują ją do robienia rzeczy na pozór niemożliwych. 

Piotr

Posiada dobrze rozwinięte umiejętności planowania, które pozwalają mu na sprawne realizowanie rozpoczętych prac. Jego mocną stroną jest szybkość w podejmowaniu trafnych decyzji. W swojej pracy dobrze czuję się w tworzeniu scenariuszy oraz przestrzeganiu wszelkich aspektów prawnych.

Julia

 

 

 

Pomysł z organizowaniem ślubów i wesel powstał kiedy wybraliśmy się z Julią na jeden ze ślubów, w którym grała na skrzypcach i śpiewała psalm. Ślub ten był naprawdę wyjątkowy oraz dał nam sporo do myślenia. Okoliczności, w których odbyła się ceremonia naprawdę zapierały dech w piersiach. Po zakończeniu ceremonii poszliśmy wszyscy do parku, aby w ciszy i spokoju omówić interesujące nas w tym ślubie kwestie.

 

Kiedy rozmawialiśmy już wszyscy o tym wydarzeniu, w naszych głowach mieliśmy wizualizacje wielu pięknych miejsc, które idealnie pasowałby na zorganizowanie tam wesela. Zaczęliśmy rozmawiać i dyskutować już na wiele tematów, począwszy od wyjątkowych zaręczyn, a skończywszy na szczegółowym planowaniu liturgii. Rozmowa wypełniona było uśmiechem i nieskończoną ciekawością wszystkich aspektów organizacji. Nagle Piotr doznał mocnej refleksji i powiedział -,,widzę nas w tym”, Julia zapytała -,,co konkretnego masz na myśli?’’Piotr kontynuował -,,widzę nas w koordynacji ślubu i wesela. Julia, spójrz przecież na swoje wieloletnie doświadczenie w oprawie muzycznej ślubu i wesela. Nie pamiętasz jak często zdawałaś mi relacje, o tym co nowego było podczas ceremonii czy na weselu? Piotr posiada świetne umiejętności projektowe , a ja super odnajduję się w organizowaniu różnych przedsięwzięć”

 

Rzeczywiście pomysł ten był zasadny. Każdy z nas dobrze czuję się na różnych płaszczyznach. Jak już wcześniej było wspomniane, jeden z Piotrów dobrze odnajduje się w takich polach jak: planowanie przebiegu uroczystości, zajmowanie się stroną internetową, znajomością aspektów prawnych oraz marketingu. Julia specjalizuję się w oprawie muzycznej, dekoracjach, ubiorze Panny Młodej oraz wykazuje się świetną znajomością w obszarze ceremonii zaślubin. Drugi z Piotrków bardzo dobrze czuję się w nawiązywaniu kontaktów z Parą Młodą, usługodawcami, a także we florystyce jak i w stylizacji obojga nowożeńców.

 

Dlatego jesteśmy dobrze zgranym zespołem, który ma ogromny potencjał i doświadczenie w organizowaniu szeroko pojętych wydarzeń. Poprzez ogromne zainteresowanie i pasje związane z branżą ślubną pragniemy dążyć do perfekcji i uszczęśliwienia Pary Młodej.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na koordynowanie ślubów i wesel?

Kontakt

Jeżeli interesuje Państwa nasza Fotobudka to prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 tel. +48 510 320 740 

 tel. +48 537 860 908

Social Media 

Znajdziesz nas na:

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram