4 szczególne zalety fotobudki dla gości

4 zalety Fototobudki, które zapewnią trwałe wspomnienia dla Ciebie i Twoich gości. Kiedy planujesz ślub, jest wiele (mamy na myśli BARDZO DUŻO) szczegółów do zrobienia. Jakie druhny wybierzesz? Jaki rodzaj bukietu będzie niosła Panna Młoda? Czy kolor poszetki będzie pasował? Wszystkie te szczegóły mogą narazić na stres Parę Młodą. Więc jeśli chodzi o znalezienie pamiątki ślubnej dla gości, możecie ulec pokusie, aby po prostu zrezygnować i kupić torbkę migdałów. Nie! Fototobudka może zaoferować Ci najfajniejsze, najłatwiejsze i najprzyjemniejsze przyjęcie weselne EVER: w grę wchodzi fotobudka!


1. Zabawa weselna

W przeciwieństwie do większości innych przysług ślubnych, wypożyczalnia fotobudki zaczyna od razu się opłacać. Podczas gdy wszyscy się śmieją, tańczą i świętują twoje małżeństwo, ty i twoi goście weselni wpadacie do fotobudki, żeby zrobić głupią minę i pozować z wąsami na patyku. Wraz z popularnością fotobudki, zabawy weselne rozwijają się w trendach i zawsze sprawiają, że wesele jest zabawne! Wesela są zazwyczaj postrzegane jako powód do spotkania i tańca, ale będziesz zaskoczony, jak wiele osób nie lubi tańczyć (lub po prostu trzeba od czasu do czasu odpocząć!). Fotobudka to świetna alternatywa dla gości w każdym wieku, którzy będą się świetnie bawić i zapamiętają piękne chwile z przyjęcia.


2. Łatwość zamówienia

Migdały z Jordanii są spożywane zbyt szybko (wtedy już ich nie ma). Ręcznie robione rękodzieło to za dużo pracy. Spersonalizowane świece i puszki wyglądają świetnie, ale mogą nie być przydatne dla gości po zakończeniu uroczystości. Ale jak tylko wynajmiesz fotobudkę Fototo, możesz być spokojny o twoją listę rzeczy do zrobienia! Bez wiązania wstążek, bez skomplikowanych zamówień, bez pracy. Pojawiamy się z wynajętą przez Ciebie fotobudką, wykonamy całą konfigurację, poprowadzimy gości przez proces robienia zdjęć, a goście odejdą szczęśliwi. Plus, paski zdjęciowe są jak pieniądze… nie można ich wyrzucić! Po dniu ślubu jest mnóstwo fajnych rzeczy, które Twoi goście mogą zrobić ze swoimi paskami fotograficznymi.


3. Księga gości weselnych

Nasze pakiety zawierają foldery z kopią każdego zdjęcia zrobionego na twoim ślubie. Możesz poprosić swoich gości o podpisanie się wraz z najlepszymi życzeniami dla Ciebie obok zdjęcia. Teraz masz świetną pamiątkę swojego wyjątkowego dnia, w którym ty i twój współmałżonek możecie spojrzeć wstecz, kiedy tylko chcecie. A może Ty i Twoi goście jesteście bardziej „doświadczeni w mediach społecznościowych”? Nie martwcie się! Dzięki naszej funkcji na Facebooku goście mogą przesyłać swoje zdjęcia bezpośrednio na Facebook! (Upewnij się, że nie zapomniałeś użyć niestandardowego hashtaga!)


4. Wiadomości wideo

Zdjęcia są zdecydowanie zabawne (nie bylibyśmy w tym biznesie, gdybyśmy w to nie wierzyli), ale filmy są najlepszą kapsułą czasu. Nasze tradycyjne fotobudki nie tylko drukują zdjęcia, ale także rejestrują komunikaty wideo! Dzięki temu Twoi goście mogą zostawić wideoklip z serdecznymi życzeniami dla Ciebie jako pary, zabawnymi wspomnieniami lub po prostu głupią piosenką do pośmiania. Udostępniamy Ci cyfrowy plik wszystkich wiadomości wideo, dzięki czemu możesz oglądać je podczas miesiąca miodowego, w czasie wakacji, w rocznicę każdego roku lub w dowolnym momencie, gdy chcesz obejrzeć swój dzień ślubu.


Najfajniejszy, najłatwiejszy pomysł na ślub

Pracujesz z pewnością bardzo ciężko, aby upewnić się, że dzień ślubu będzie wyjątkowy. Nie bierz się za wszystkie nowe mody, próbując wyśledzić ideę idealnego ślubu. Zdobądź cztery wspaniałe zalety w jednym (atrakcje weselną, atrakcję niewymagającą od Was pracy, księgę gości weselnych i wideo) z fotobudką z Fototo! Skontaktuj się z nami, aby Twój ślub był wspaniały!

5 wyświetlenia

Kontakt

Jeżeli interesuje Państwa nasza Fotobudka to prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 tel. +48 510 320 740 

 tel. +48 537 860 908

Social Media 

Znajdziesz nas na:

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram