Green screen – technologia na każdą udaną imprezę

Jedno tło do zdjęć rozłożone przez całą imprezę to już przeszłość. Dzięki technologii tzw. zielonej ściany możemy jako tło ustawić dowolną grafikę. Łatwość zmiany tła powoduje, że na naszej imprezie może być użyte nawet kilkadziesiąt różnych teł!


Personalizacja tła daje możliwość dostosowania się pamiątek z uroczystości jakimi są zdjęcia do motywu przewodniego przyjęcia. Przykładowo tła można tak ustawić, aby motyw przewodni wesela był również zachowany na zdjęciach dla gości. Tak starannie przygotowane przyjęcie staje się niezapomnianym wydarzeniem.


Technologia green screen nie powoduje dodatkowych kosztów, a możliwe opcje wyboru tła są nieograniczone! Na życzenie klienta wgrywamy w oprogramowanie naszej fotobudki dowolną grafikę jaką wybierze. Możliwe jest również przesłanie swojej grafiki. Z przyjemnością wgramy taką grafikę w system fotobudki, aby mogła być wykorzystana podczas przyjęcia. Z pewnością Wasza grafika pozytywnie zaskoczy waszych gości. Zdjęcie z fotobudki na związanym emocjonalnie z Wami tłem będzie niezapomnianą pamiątką a przez to przyjęcie będzie zapamiętane na bardzo długo przez wszystkich gości.


A oto przykładowe tła jakie wykorzystujemy podczas przyjęć:3 wyświetlenia

Kontakt

Jeżeli interesuje Państwa nasza Fotobudka to prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 tel. +48 510 320 740 

 tel. +48 537 860 908

Social Media 

Znajdziesz nas na:

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram