Pomysły na księgę gości

Jest to świetna atrakcja dla gości, która pozostanie dla Was jedną z najpiękniejszych pamiątek ślubnych. Księga weselna pozwoli wrócić do tych wspaniałych dni w Waszym życiu. Wystarczy jedna strona, aby powróciły cudowne chwile oraz życzenia najbliższych Wam osób przeżywających ślub.


Są przeróżne inspiracje na to, co goście weselni mogliby umieścić w księdze. Mamy dla Was kilka propozycji, które szczególnie spodobają się gościom, jak i Wam.


Bardzo popularne stały się zdjęcia z fotobudki, wklejone później do księgi. Drukuje ona zazwyczaj dwa takie same zdjęcia, co czyni okazję na to, by jedno z nich wstawić do książki. Tak wklejone zdjęcie z dopiskiem od serca wygląda wspaniale. Zdjęcia są najlepszą formą oddawania uczuć i zawsze chętnie do nich wracamy.

Kolejnym świetnym pomysłem jest umieszczenie obok księgi dla gości drewnianych puzzli, na których mogą umieszczać swoje wpisy w postaci na przykład życzeń dla Pary Młodej. Układając puzzle w całość miło będzie odczytywać wpisy naszych najbliższych.


Coraz częściej spotykamy również kolorowe, odciśnięte palce. Jest wiele szablonów, które pozwalają świetnie wkomponować je wraz z wpisami. Do odciśnięcia palców wystarczą kolorowe tusze.

Obok księgi dla gości weselnych możecie postawić też mały koszyczek lub słoiczek, do którego zaproszeni będą wrzucać życzenia dla Pary Młodej. Dobrym pomysłem jest również rozdanie gościom małych buteleczek, do których będą wrzucać karteczki z życzeniami.

0 wyświetlenia

Kontakt

Jeżeli interesuje Państwa nasza Fotobudka to prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 tel. +48 510 320 740 

 tel. +48 537 860 908

Social Media 

Znajdziesz nas na:

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram