Powody dla których warto zrobić sesję narzeczeńską


Dawniej, gdy komuś powiedziano o sesji narzeczeńskiej, to robił wielkie oczy oraz wyrażał swoje zdanie tym, że jest to po prostu stratą pieniędzy i mało rozsądną decyzją. Jak jest naprawdę i jakie powody przeczą tym argumentom? Poniżej, na podstawie kilku przykładów, postaramy się wytłumaczyć dlaczego jest to dobry wybór.


Niesamowite przeżycie

Sesja narzeczeńska jest świetną okazją do chwilowego wstrzymania się od codziennych spraw, formalności i obowiązków. Nowożeńcy mogą docenić siebie nawzajem i wzmacniać zarówno swoje uczucia, jak i bezgraniczne oddanie się swojej drugiej połówce. Sesje tego typu powinny odbywać się w luźnej atmosferze.


Bezcenna pamiątka

Organizacja ślubu pochłania mnóstwo czasu i pieniędzy. Ale czy nie warto zainwestować niedużych środków na pamiątkę, która może być jedną z największych wspomnień związanych z życiem przedmałżeńskim? Chwile, kiedy przegląda się zdjęcia swoich przodków potrafią sprawić, że serce bije szybciej, a w oczach pojawiają się łzy. A może warto zrobić niespodziankę swojej ukochanej osobie i zabrać ją na sesję w niezwykle piękne miejsce po ówczesnym skonsultowaniu tego z fotografem? Emocje i zadowolenie gwarantowane.


Zaproszenia ślubne

Fotografie mogą również świetnie posłużyć jako tło zaproszeń ślubnych, co jest ciekawym i kreatywnym rozwiązanie które stosuje coraz więcej młodych par.


Dekoracja sali

Udekorowanie sali zdjęciami może wzbudzić szczery podziw wśród zaproszonych gości. Dobrym przykładem jest wydrukowanie Waszych zdjęć w dużym formacie i udekorować nimi pomieszczenie.


Pokaz slajdów

Wykorzystanie pokazu slajdów za pomocą projektora to świetne urozmaicenie imprezy, zwłaszcza dla osób, które nie mogą nosić mienia ,,króla parkietu”. Często są to osoby starsze, które niewiele tańczą. Zdjęcia zakochanych to wspaniały widok, który może być podziwiany przez wszystkich przybyłych gości.


Prezent dla rodziców lub gości

Fotografie z Waszym wizerunkiem mogą okazać się świetnym pomysłem na pamiątkowy prezent dla rodziców lub innych gości. Dla bliskich osób będzie to najpiękniejszy widok, który zostanie im na długie lata. Może być to również wyróżnienie dla najbliższych, gdyż fotografie z sesji ślubnej dostaną z pewnością wszyscy, natomiast te narzeczeńskie dostaną wybrani.


Zdjęcie profilowe

Jeśli Para Młoda nie ma fotografii, które mogłaby ustawić jako zdjęcie profilowe w mediach społecznościowych to sesja narzeczeńska jest idealną propozycją, aby pokazać swój związek na zewnątrz i pochwalić się miłością.

Fotografie możecie również wykorzystać do zaprojektowania Waszego wyglądu w księdze gości, albo opatrzyć nimi Waszą weselną stronę internetową, jeśli takową założyliście.

0 wyświetlenia

Kontakt

Jeżeli interesuje Państwa nasza Fotobudka to prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 tel. +48 510 320 740 

 tel. +48 537 860 908

Social Media 

Znajdziesz nas na:

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram