Przyjęcie zaręczynowe z fotobudką

Pomysły Fototo na przyjęcie zaręczynowe


Fotobudki są wyjątkowym dodatkiem do wszelkiego rodzaju imprez, zwłaszcza imprez zaręczynowych!


Fotobudka Fototo jest lepsza niż inne fotobudki na rynku, ponieważ nie tylko zapewniamy wiele typów szablonów i teł, które pasują do wszelkiego rodzaju imprez, ale także eleganckie wzornictwo, które może dopasować się do każdego wystroju i zapewnić najwyższą personalizację.

Posiadanie zdjęcia na ekranie powitalnym fotobudki dodaje szczególnego akcentu do już specjalnego przyjęcia zaręczynowego. Każdy gość, który wejdzie do wypożyczalni zdjęć, może zobaczyć te urocze zdjęcia z sesji zaręczynowej. Wyróżnij ten pierścień, który wszyscy chcą zobaczyć, specjalną wycieczkę, którą ostatnio wziąłeś, a nawet zdjęcia samych zaręczyn.


Nasza najnowsza elitarna budka fotograficzna ma zewnętrzny ekran wideo, dzięki czemu możesz wyświetlać dostosowaną wiadomość dla gości! Wyróżnij swoje imiona jako niestandardowe logo, pokaz slajdów lub nawet krótki film z podziękowaniami dla wszystkich gości za obecność na uroczystości. Twoje zdjęcia będą doskonałym powitaniem w fotobudce!


Paski do zdjęć


Dostosowany pasek zdjęć zapewni, że każdy obejrzy swoje zdjęcia i zapamięta ten wspaniały czas… dzięki tobie! Nasze pary uwielbiają tę funkcję! Możesz dodać własne logo, zapisać powiadomienie o dacie lub grafikę, która zostanie wydrukowana na każdym zdjęciu, które zabierają Twoi goście. Bez względu na to, co zrobią z tymi paskami, zapamiętają cię (i datę ślubu). (Wskazówka bonusowa: Ty i twoja ukochana możecie wykorzystać paski zdjęć z imprezy jako zapisanie dat lub nawet zaproszeń ślubnych!)


Niektóre z najsłodszych dostępnych rekwizytów są idealne na stoisko ze zdjęciami w stylu zaręczynowym! Usta i wąsy są odwiecznymi faworytami, ale dochodzą do tego tabliczki z napisami takimi jak „powiedziała tak ”, a nawet „czy będziesz moją druhną?”. Takie gadżety sprawią, że zabawa będzie wyjątkowa.


Fotobudki nie są tylko na wesela. Pozwól swoim przyjaciołom i rodzinie poczuć smak zabawy weselnej, tworząc stoisko ze zdjęciami w stylu zaręczynowym z rekwizytami, dostosowanymi ekranami powitalnymi, uroczymi paskami ze zdjęciami i nie tylko! W Fototobudce uważamy, że budki fotograficzne sprawiają, że imprezy są zabawne dla wszystkich. Dostosowanie ustawień fotobudki sprawi, że Twoje wydarzenie będzie dla Ciebie przyjemniejsze! Aby sprawdzić dostępność i omówić opcje na następne wydarzenie, skontaktuj się z nami już dziś!

2 wyświetlenia

Kontakt

Jeżeli interesuje Państwa nasza Fotobudka to prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 tel. +48 510 320 740 

 tel. +48 537 860 908

Social Media 

Znajdziesz nas na:

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram